sample

Water Planet oraz Novela TV na platformie Cyfrowego Polsatu

Od 31 marca br.  Nasze kanały Water Planet oraz Novela TV  są dostępne na platformie Cyfrowego Polsatu  w jednym z najpopularniejszych pakietów – Familijnym Max HD.

Kanał Water Planet dostępny na 198. a kanał Novela TV na 194. pozycji na liście kanałów Cyfrowego Polsatu.

więcejzwiń
sample

Tele5 patronem medialnym VIII edycji Warsaw International Media Summit

W dniach 18-19 listopada 2015 roku w Hotelu Westin w Warszawie odbędzie się kolejna edycja kongresu Warsaw International Media Summit. Wydarzenie skupia się wokół najnowszych strategii i trendów, które obowiązują na rynku telekomunikacyjnym i mediów. Organizatorem konferencji jest firma MM Conferences S.A.

Nad poziomem merytorycznym wydarzenia czuwa Rada Programowa, której przewodniczącym jest Przemysław Kurczewski, Prezes Zarządu EmiTel. Rada wyznacza tematy dyskusji podejmowanych podczas kongresu. Jej skład tworzą prezesi najważniejszych firm sektora telekomunikacyjnego i medialnego, a także kluczowi przedstawiciele administracji centralnej oraz instytucji związanych z branżą.

Kongres skierowany jest przede wszystkim do przedstawicieli kadry menedżerskiej, ściśle związanych ze zdobywaniem wiedzy w zakresie rozwoju rynku telekomunikacji w Polsce. Wybitne grono gości gwarantuje wysoki poziom merytoryczny konferencji, a podjęte debaty przynoszą realne rozwiązania gotowe do zastosowania w branży.

W panelach poruszane będą tematy takie, jak:

Jednolity Rynek cyfrowy – dla kogo jest szansą, dla kogo zagrożeniem
Super connected consumers konsumpcja mediów w erze cyfrowej

Rozwój rynku TV – dystrybucja treści
Wykorzystanie technologii w służbie mediów
Czy obowiązujące normy prawa są wystarczające by chronić prywatność klienta korzystającego z usług cyfrowych
Ochrona praw konsumenta na rynku telekomunikacyjnym

Wśród panelistów znajdą się osobistości świata telekomunikacji i mediów, które na co dzień zmagają się z wyzwaniami tej branży. Będą to m.in.: Magdalena Gaj, Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej, Robert Bednarski, Country Director, Central Eastern Europe, Facebook, Jarosław Kuźniar, redaktor TVN, Adam Sawicki, Prezes Zarządu, T-mobile Polska, Simão Ferraz de Campos Neto, Doradca w ITU-T Study Group 16, Międzynarodowy Związek Telekomunikacyjny (ITU), Jan Dworak, Przewodniczący Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z fotorelacją z pierwszej edycji wydarzenia.

Więcej informacji znajduje się na stronie: http://telekomunikacjaimedia.pl/

więcejzwiń
sample

Tele5 partnerem telewizyjnym Fundacji ITAKA

Każdego dnia ludzie mijają słupy oklejone zdjęciami z opisem osób zaginionych, często przechodząc obok nich obojętnie. Przyczyny zaginięć bywają różne, ale zawsze stanowią one tragedię dla rodziny, która nagle traci kontakt z bliską im osobą. Od 2010 roku liczba zaginięć wzrasta. Pięć lat temu na policję zgłoszono ponad 14 tys. takich przypadków, a już w roku 2014 było ich prawie 20 tys. Co gorsze około 7 tys. zgłoszeń dotyczy dzieci i młodzieży.
Fundacja Itaka od 16 lat zajmuje się odnajdywaniem zaginionych, udzielaniem wsparcia  ich rodzinom, oraz przeciwdziałaniu zaginięciom. Prowadzi internetową bazę danych osób zaginionych, całodobową linię wsparcia dla zaginionych i ich rodzin oraz „Telefon w Sprawie Zaginionego Dziecka”. Bez względu na rodzaj wsparcia i zakres działania pomoc ta zawsze udzielana jest bezpłatnie.

www.zaginieni.pl

więcejzwiń
sample

Odbiór stacji telewizyjnej Tele5 na terenie Włoch

Już od 20 października 2014 roku stację telewizyjną Tele5 można oglądać na terenie Włoch za pośrednictwem włoskiej satelitarnej platformy cyfrowej Sky Italia na pozycji 958.

więcejzwiń
sample

Tele5 partnerem telewizyjnym Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą".

Przewodnią ideą Programu ,,Zdążyć z Pomocą" jest ratowanie zagrożonego życia dzieci, przywracanie im zdrowia, wspieranie ich edukacji, niesienie pomocy w trudnych warunkach materialnych. Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą" jest organizacją pożytku publicznego, działającą od 1998 roku. Jej misję wspiera i promuje Beata Tyszkiewicz jako przewodnicząca Rady Programowej Fundacji.

Fundacja posiada ponad 23 000 podopiecznych - są to dzieci z porażeniem mózgowym, wadami serca, autyzmem, zespołem Downa, dystrofią mięśniową, epilepsją, chorobami nowotworowymi.Pomaga chorym i niepełnosprawnym dzieciom z całego kraju. Najczęściej pochodzą one z ubogich rodzin.

Fundacja zapewnia podopiecznym bezpłatną rehabilitację w Ośrodkach AMICUS i BIOMICUS oraz zakwaterowanie dla dziecka i jego rodzica w hostelach pielęgnacyjno-opiekuńczych podczas turnusu.

Telewizja Tele5 wspiera działania Fundacji poprzez emisję w 2014 roku spotów reklamowych Fundacji.

więcejzwiń